Kim jesteśmy

Cavatina Holding jest jedną z największych polskich grup deweloperskich

21
zakończonych projektów
ponad 325 tys. mkw.
8
sprzedanych projektów
ponad 150 tys. mkw.
za ponad 1,6 mld zł
Ponad 650 mieszkań
w budowie
3 projekty na 25 tys. PUM

Grupa realizuje projekty w największych miastach w Polsce, w szczególności w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Od 2015 roku Cavatina Holding zbudowała pozycję jednego z największych deweloperów biurowych w Polsce.

Celem strategicznym Grupy jest dynamiczny rozwój na rynku budowy mieszkań z przeznaczeniem na sprzedaż do bezpośredniego odbiorcy i osiągnięcie dzięki temu także pozycji jednego z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce.

Realizowane przez Grupę projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach oraz wysoką jakością wykończenia. Cavatina Holding kładzie również nacisk na zrównoważone budownictwo

cavatina_ilustracja_2 cavatina_ilustracja_2

Grupa kontynuuje realizację wybranych projektów biurowych i komercjalizację swojego portfolio. Ponadto w trakcie realizacji znajdują się trzy projekty mieszkaniowe o łącznej powierzchni blisko 25 tys. PUM, które dostarczą na rynek ponad 650 mieszkań, a w przygotowaniu są kolejne dwa o łącznej powierzchni minimum 47 tys. PUM.

Celem strategicznym Grupy jest dynamiczny rozwój na rynku budowy mieszkań z przeznaczeniem na sprzedaż do bezpośredniego odbiorcy i osiągnięcie dzięki temu także pozycji jednego z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Całkowity potencjał portfela mieszkaniowego Grupa szacuje na ponad 110 tys. PUM (ok. 2,5 tys. mieszkań), których potencjał sprzedażowy przekracza 2 mld PLN.

Wyniki wyszukiwania